Domácí

První foto Charlotte Gottové od smrti tatínka. Už je populárnější než Mistr

První foto Charlotte Gottové od smrti tatínka. Už je populárnější než Mistr
Zdroj: Profimedia, archiv Ch. Gottové

Poprvé od smrti milovaného tatínka přidala Charlotte Gottová fotku na instagram. Profil na sociální síti měla přes rok zamčený a sledovat ji mohli pouze lidé, které schválila. Sotva ho odemkla veřejnosti, nabrala desetitisíce sledujících a je slavnější než věčný Slavík.

Karel Gott se dívá z nebe a musí být náležitě pyšný. Jeho 14letá dcera Charlotte roste nejenom do krásy, ale trhá i rekordy na instagramu. Svůj profil na sociální síti po roce a půl otevřela veřejnosti.

První fotka od smrti milovaného tatínka, který naposledy vydechl 1. října 2019 po statečném boji s akutní leukemií, nasbírala téměř 30 tisíc lajků. Charlotte Gottovou sleduje bezmála 98 tisíc lidí. Má tak o více než 50 tisíc víc fanoušků než oficiální profil zesnulého Mistra.

Na instagramu má účet i Gottova mladší dcera Nelly. Tu sleduje přes 24 tisíc lidí, přestože ho má nastavený jako soukromý. Charlotte k první veřejné fotce nic nenapsala, připojila pouze bílé srdíčko.

Na původním profilu měl Gott přes 176 tisíc sledujících. Ivana Gottová musela loni v září založit nový, protože jí k prvnímu sociální síť zablokovala přístup. "Dle zaslané zprávy z instagramu se někdo musel vydávat za rodinného příslušníka, jenž tento profil nahlásil správě instagramu s tím, že Karel Gott zemřel a chce, aby byl účet zablokován," vysvětlila tehdy vdova po legendárním zpěvákovi.

Související obsah

Charlotte Gottová si přes svůj útlý věk zahrála už v několika muzikálech, třeba v Mata Hari v pražském Divadle Broadway. Nejvíc ji proslavil duet Srdce nehasnou se slavným tatínkem z jara 2019. Písničku, kterou jim napsal Richard Krajčo, mnozí vnímají jako rozloučení otce s dcerou.

Karel Gott si dcerou Charlotte zazpíval i písničku Zvonky štěstí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz