Domácí

Přístřešek a rodinný dům v Praze zachvátil požár. Čtyři lidé jsou zranění

Pražští hasiči vyjížděli v úterý večer k požáru přístřešku v pražských Jinonicích. Plameny se postupně rozšířily i na vedlejší rodinný dům. Hasiči museli evakuovat 11 lidí, zasahoval také speciální vůz Atego. Čtyři lidi se při požáru zranili.

Profesionální i dobrovolní hasiči z pěti stanic vyjeli v úterý večer k hlášenému požáru rodinného domu v ulici Markova v pražských Jinonicích. "Zasahujeme pomocí 2 C proudů a 1 vysokotlaku v dýchací technice a průzkumné skupiny prohledávají objekt," uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.

Podle informací zasahujících jednotek se jednalo o požár přístavku, který se rozšířil i na rodinný dům. Z domu hasiči evakuovali 11 lidí.

Související obsah

"Zdravotnické operační středisko na místo vyslalo posádku záchranářů a inspektora. Na základě situační zprávy z místa si kolegové žádají speciální vůz Atego. Venku se nachází 9 osob při vědomí, ty vyšetřujeme a zajištujeme tepelný komfort. Po dalších osobách se pátrá," informovala okolo deváté večerní pražská záchranka na twitteru.

V tu dobu se hasičům podařilo dostat požár pod kontrolu. Na místě probíhají dohašovací práce. "Čtyři zraněné osoby jsme předali záchranářům. Na místě je hasičský vyšetřovatel, který spolu s zjišťuje příčinu požáru a rozsah škod," informovali hasiči okolo půl desáté.

Hasiči zasahovali také v Pardubicích. Řidič přehřál výfuk při driftování. Z jeho BMW zbyl jen vrak:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz