Domácí

Na oblíbenou cvičitelku přišlo udání. Ve fitku Kynychové byla policie

Na oblíbenou cvičitelku přišlo udání. Ve fitku Kynychové byla policie
Zdroj: Profimedia

Známá cvičitelka Hanka Kynychová se zhroutila. V úterý večer u ní ve fitness centru totiž zasahovala policie. Na cvičitelku, kterou můžete znát i z vysílání televize Nova, někdo podal udání kvůli údajnému pořádání nelegálních hodin pro veřejnost.

V úterý okolo sedmé hodiny večer dorazili policisté do fitness centra Hanky Kynychové. Podle jejího vyjádření ji někdo udal, že v budově provozuje nelegální hodiny pro veřejnost. Kynychová přitom kvůli koronaviru už delší dobu právě ze zmíněného fitka vysílá své hodiny on-line.

"V úterý večer ke mně do fitka během večerní online lekce přišla Policie ČR. Dostali udání od někoho z okolí, že se ve fitku svítí a hraje hlasitá hudba, takže se tam asi cvičí. Protože každé udání se musí prověřit, tak policisté přišli, zkontrolovali, že jsem ve fitku pouze já a moje kolegyně, která obsluhuje kameru a on-line přenos a zase odešli. Byli moc milí a slušní, dělali pouze svojí práci," svěřila se Kynychová pro TN.cz.

Související obsah

"Je ale strašně smutné, že má v této době vůbec někdo chuť zvednout telefon, volat na Policii ČR a udávat…Přitom já nedělám nic špatného ani nelegálního. Snažím se on-line lekcemi držet nad vodou všechny cvičenky, které nechtějí doma tloustnout a chtějí prostřednictvím cvičení přijít na jiné myšlenky," posteskla si známá cvičitelka.

Hanka se podle svých slov snaží aktuálně nepropadat depresím. Svou středeční on-line hodinu však zrušila, jelikož si potřebuje odpočinout. "Ale nevzdám se a moje on-line lekce budou probíhat i nadále každý všední den v 18:00 a o víkendu v 10:00. Všem, kteří mají potřebu škodit a udávat, bych ráda vzkázala, aby se starali sami o sebe a zkusili si zasportovat nebo se jít alespoň projít na čerstvý vzduch, určitě jim to prospěje více než udávání," dodala.

Diváci televize Nova mohou Hanku Kynychovou znát například z projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, ve kterém cvičila s dětmi z dětských domovů.

Legendární agentka Scullyová z kultovního seriálu Akta X je v Praze. Více se dozvíte v reportáži televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz