Domácí

Youtuber popíjel s celebritami a vysílal, udali je a přišla policie

Nečekaný zvrat během natáčení zažil minulý týden český youtuber, který je znám pod přezdívkou Mr.Kubelík. Jeho internetovou show, kterou živě vysílal na youtube a zúčastnili se jí známé celebrity včetně herce Davida Matáska či rappera Řezníka, totiž přišla v přímém přenosu ukončit policie. Důvodem mělo být nedodržování protiepidemických opatření.

Youtuber Mr.Kubelík je znám kvůli své internetové talkshow, kam si zve hosty a řeší s nimi různá témata nad porcí pálivého jídla. Účastníci pořadu během rozhovoru ochutnávají pálivé omáčky, kuřecí křidýlka či chilli papričky.

Jedno z posledních natáčení však potkal nečekaný zvrat. Youtuber se totiž rozhodl uspořádat alkoholovou party v pražské restauraci Žebírkov, kde pořad pravidelně natáčí, a pozval na ni známé osobnosti. S nimi, jak už bývá pro pořad zvykem, řešil nad sklenkami alkoholu a pálivým jídlem všemožná témata. Celý dýchánek přitom vysílal živě na Youtube.

Související obsah

Mezi hosty, kteří se streamu zúčastnili, byl známý herec David Matásek, herní vývojář Daniel Vávra, rapper Řezník, ilustrátor Vladimír Strejček či strážník Městské policie Praha Petr Reif. Po zhruba necelých čtyřech hodinách vysílání však na místo dorazila policie s tím, že účastníci porušují protiepidemická opatření a vysílání je třeba ukončit. "Dostali jsme hlášení, že je restaurace otevřena a že se tady popíjí," zní hlas zasahující policistky na pozadí videa.

Podle producenta pořadu však na místě k žádnému porušení mimořádných opatření nedocházelo. "Během streamu na nás přišlo udání na policii. Z naší strany bylo ale všechno v pořádku. Policie po příjezdu zjistila, že natáčení probíhá v souladu s protiepidemickými opatřeními," uvedl producent pořadu Luboš Bečička.

Policie bližší informace k události odmítla potvrdit. "Mohu potvrdit, že jsme v poslední době řešili minimálně tři oznámení na nerespektování vládních nařízení v souvislosti s otevřením restaurací ve Strašnicích. Podle zákona se nemohu vyjádřit ke konkrétní osobě, firmě, podniku," uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Slavná britská youtuberka zahynula na koloběžce. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz