Zajímavosti

Magické datum 12. 02. 2021: Dnešní den přeje novým začátkům

Magické datum 12. 02. 2021: Dnešní den přeje novým začátkům
Zdroj: Getty Images

Páteční datum 12. 02. 2021 lze označit za palindromatické – lze ho číst stejně zepředu i zezadu. Tento den je skvělá startovní čára, takže pokud chcete s něčím začít, udělejte to dnes! I když si nejste jistí, jaký je váš cíl. Navíc začíná nový čínský rok, dnešek je zkrátka pro začátky jako stvořený.

Tento pátek je plný jedniček a dvojek. Navíc při sečtení všech čísel nám vyjde desítka, která v součtu dá opět jedničku. A právě číslo jedna značí nový začátek. Navíc si s čísly můžeme pohrát, protože den a měsíc nám zrcadlově ukáže rok 1202 / 2021. Jedná se tak o velmi vzácné palindromatické datum! Další takové přijde až 22. 02. 2022.

Každopádně jedničky a dvojky mají úplně jinou energii. Své o tom ví i numeroložka Lenka Lippertová Suchardová. "Jedničku přirovnáváme k mužské síle a logickému rozumu a dvojka představuje něžnou ženskou energii a intuitivní pocity," říká.

Související obsah

A co tedy máme v pátek dělat? Podle numeroložky máme na výběr, jak se k tomuto dni postavíme. "Buď se tyto dvě síly budou mezi sebou rvát anebo je spojíme a vytvoříme ideální souhru protikladů, akce i odpočinku, racionality i vnuknutí, výdeje i příjmu, hluku i ticha," radí Lippertová Suchardová.

Dnešní den a měsíc představuje kromě jedničky také číslo pět (1+2+0+2=5), stejně jako rok 2021 (2+0+2+1=5). Pětka stejně jako jednička podporuje nový start. "Na nic nečekejte a se startovním výstřelem vyběhněte vpřed, a i když nemáte zmapovanou celou trasu, nebojte se, včas se ukáže," predikuje numeroložka.

Související obsahBěhem cesty se podle ní ocitnete na křižovatkách. Ale ani těch se prý nemusíte bát. Dopřejete-li si čas a klid, pak vás kvalitní navigace, intuice a inspirace, vždy správně navede na ten směr, kterým máte jet a který přinese užitek, radost a hojnost. Další symboliku nového začátku má navíc i to, že právě dnes začíná nový čínský rok! Přečtěte si o tom ZDE.

Dopoledne bude podle numeroložky plné vnitřní síly, vůle a jisté výhry. Bylo by škoda promarnit tuto dobu lelkováním. Nevíte-li kudy kam, pak vyjděte ven, myšlenky se uspořádají a konkrétní nápad vypluje na povrch.

Související obsah

Odpoledne vám dodá pocit, že vy sami si můžete převzít kontrolu nad svým životem. Tuto válečnou energii přeměňte v palivo, které využijete na nové cestě s novou strategií. "Neblokujte si to zbytečnou agresivitou, nekopejte kolem sebe. Držte se svého plánu a raději si ho nechávejte pro sebe," radí numeroložka.

Podle ní by večer mělo dojít ke zklidnění, uvolnění, především od 21. hodiny si dopřejte pohodlné křeslo nebo postel, pak se výborně vyspíte a budete schopni pokračovat další dny ve své cestě. Další zajímavý den nás čeká 21. 2. 2021, dostaneme se na první křižovatku. Ale o tom až příště.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz