Krimi

Smrt dívky po pádu na D5: Někdo ji zabil, psal zdrcený otec. Policie už má jasno

Smrt dívky po pádu na D5: Někdo ji zabil, psal zdrcený otec. Policie už má jasno
Zdroj: TV Nova, Profimedia

Plzenští kriminalisté půl roku vyšetřovali záhadnou smrt 18leté dívky, jejíž bezvládné tělo se loni v srpnu našlo u dálnice D5 na Plzeňsku. Zdrcený otec tehdy napsal na facebook, že mu dceru někdo zabil. Tachovský státní zástupce Zbyněk Eger řekl, jak dívka zemřela.

Bezvládné tělo 18leté dívky našli 17. srpna 2020 u 140. kilometru dálnice D5 poblíž Svaté Kateřiny na Tachovsku. Policie na místo dorazila po třetí hodině v noci.

Případ si okamžitě převzali kriminalisté, nařízena byla soudní pitva. Mezitím se snažil smrt dcery na sociálních sítích objasnit na vlastní pěst její otec.

Ten ze šoku mluvil o vraždě. "Kdo ví něco o smrti mé 18leté dcery Kristýny, ať pošle zprávu. Byla zabita dnes ráno zhruba ve čtyři hodiny na Kateřině," napsal tehdy na facebook.

Související obsah

Po půl roce už je jisté, že dívku nikdo o život nepřipravil. Z dálničního mostu nejspíš spadla, anebo skočila. 

"Jestli šlo o nešťastnou událost, nebo o úmysl, se ani po důkladném prověření všech okolností případu nepodařilo objasnit. Kriminalisté nezjistili nic, co by nasvědčovalo cizímu zavinění," řekl webu novinky.cz tachovský státní zástupce Zbyněk Eger.

Podívejte se na reportáž TV Nova o záhadné smrti 18leté dívky:

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz