Zahraničí

Archie bude "velký" brácha. Harry a Meghan čekají druhé dítě!

Archie bude "velký" brácha. Harry a Meghan čekají druhé dítě!
Zdroj: Profimedia

Britská královská rodina se opět rozroste o jednoho člena. Vévodkyně Meghan a princ Harry čekají své druhé dítě, oznámil jejich mluvčí. Bude se tak jednat již o desáté pravnouče královny Alžběty II.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu teď prožívají chvíle štěstí. Od narození jejich prvního dítěte Archieho neuběhly ani dva roky a už čekají dalšího potomka. Novinku podle webu BBC oznámil jejich mluvčí.

"Můžeme potvrdit, že Archie bude velkým bráškou. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost, že čekají druhé dítě," uvedl. Ze zprávy, že je Meghan těhotná, podle něj byli oba velmi nadšení.

Fotograf a přítel Meghan Misan Harriman na instagramu sdílel černobílou fotografii, kde Harry sedí na zemi opřený o strom, zatímco ležící Meghan má hlavu opřenou o jeho nohu a drží si viditelně větší bříško.

"Meg, byl jsem na tvé svatbě, kde jsem byl svědkem toho, jak tento milostný příběh začíná. A nyní, má přítelkyně, je mi ctí zachytit jak tato láska roste. Gratuluji vévodovi a vévodkyni ze Sussexu k této radostné zprávě!" napsal Harriman.

Zatím není známo, jestli bude mít Archie sestru nebo bratra. Meghan otěhotněla necelé dva roky od porodu svého prvního dítěte. Archie se narodil v květnu roku 2019. Na podzim minulého roku se Meghan svěřila, že další miminko potratila.

Související obsah

Podle britského deníku Mirror je pravděpodobné, že se druhý potomek Harryho a Meghan narodí v Americe, kde bude i vyrůstat. Tam se minulý rok manželé přesunuli, když se rozhodli odříznout od královské rodiny a začít žít nezávislý život.

Princ Archie v květnu 2020 oslavil první narozeniny. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz