Domácí

Netradiční noční procházka: Opilý cizinec zabloudil přímo na patologii

Netradiční noční procházka: Opilý cizinec zabloudil přímo na patologii
Zdroj: Profimedia

Málokdo by čekal, že se z oddělení patologie budou ve tři hodiny ráno ozývat zvuky. Přesně to se ale stalo o víkendu v nemocnici v Pardubicích, kde personál nemocnice odhalil bloudícího člověka. Ukázalo se, že jde o opilého cizince, který po ošetření zřejmě hledat úkryt někde poblíž.

Alkohol a zranění, tato nešťastná kombinace přivedla do pardubické nemocnice 43letého Rumuna. Zdravotníci ho ošetřili a propustili, tam ale příběh cizince nekončí.

Podle strážníků se mu totiž nechtělo domů a začal hledat úkryt někde poblíž. Muž se nakonec kolem třetí ráno dostal na oddělení patologie, kde si ho pochopitelně velmi rychle všiml personál nemocnice, který zavolal městskou policii.

"Pravdou ale je, že pacienti tohoto oddělení obvykle sami nepřicházejí. Tím se muž jasně prozradil," zhodnotil mluvčí pardubických strážníků Jiří Sejkora.

Související obsah

Zasahující strážníci opilce vyvedli z nemocnice a poslali směrem k domovu. Personál nemocnice se mohl vrátit k práci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz