Krimi

Muž v Praze onanoval na veřejnosti před ženami. Policie hledá poškozené

Policisté hledali ve středu muže, který se opakovaně veřejně uspokojoval na veřejnosti v Praze 9. Podle policie měl v několika případech sledovat na kole ženy, před kterými pak masturboval. Muž se po zveřejnění sám přihlásil na policii.

První tři případy zaznamenali policisté 4. února poblíž zastávek Lomnická a Hostavice. "Minimálně ve třech případech podezřelý sledoval ženy na kole a pak se před nimi uspokojoval,“ sdělila policejní mluvčí Violeta Siřišťová.


Díky podrobnému popisu žen objevili vyšetřovatelé podezřelého na kamerových záznamech v jednom z obchodních řetězců, kde nakupoval.

Související obsah


Muž měl stejný scénář zopakovat také v pondělí 15. února. Dvě dívky, které čekaly na vlak na nádraží v Dolních Počernicích, si všimli, jak je sleduje a přitom masturbuje.


"Obě muže natočily na mobilní telefon a odjely prvním vlakem. Celou věc následně oznámily na obvodním oddělení v Kolíně,“ doplnila Siřišťová. Podle vyšetřovatelů může být poškozených žen více. Vyzývají je proto, aby se přihlásily na linku 158.

Muže už policie identifikovala. "Po zveřejnění případu v médiích se podezřelý sám ozval na linku 158. Muž uvedl, že se poznal na záběrech a chce spolupracovat s policií," uvedla policejní mluvčí. Kriminalisté s 53letým mužem nyní provádí standartní úkony trestního řízení. 

Související obsah


Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví. Za to mu hrozí v případě odsouzení až dva roky ve vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz