Domácí

Tohle se jen tak nevidí. Muž si skočil na toaletu a celou ji zdemoloval!

Tohle se jen tak nevidí. Muž si skočil na toaletu a celou ji zdemoloval!
opilec rozboural toaletu, Pardubice Zdroj: Městská policie Pardubice

Některé případy prostě nemají vysvětlení. Nebo alespoň rozumné vysvětlení. Strážníci v Pardubicích jeli otevírat toaletu pro vozíčkáře v obchodním domě a naskytl se jim výjev, který by snesl i měřítka katastrofického filmu.

"Co se za dveřmi přesně událo, zůstane navždy asi trochu záhadou. Jediný svědek byl zároveň aktér celého příběhu a domluva s ním byla z mnoha důvodů složitá,“ začíná rozplétat příběh mluvčí pardubické městské policie Jiří Sejkora.

Muž se patrně snažil doběhnout včas na toaletu, ale osud byl o pár kroků ještě rychlejší. Dokončil tedy alespoň cestu do kabinky. Jeho běh musel být rozhodně nekoordinovaný, protože jak se později ukázalo, nadýchal více než tři promile alkoholu.

 

Zdroj: Městská policie Pardubice

"Opilý muž se zhroutil na madlo toalety, které vyrval ze zdi. A to ještě nebylo to poslední, co způsobil. Katastrofické domino už se nezadržitelně sypalo a spolu s ním ze zdi i obkladačky na ploše metr a půl čtvereční," popisuje mluvčí to, co jeho kolegové bezprostředně po otevření toalety viděli.

Související obsah

Muž udělal za pár vteřin škodu jako celá demoliční četa a je tak vysoká, že nepůjde o přestupek, takže si případ převzala k dalšímu vyšetřování Policie České republiky. Muž nastoupil do sanitky a ta ho dovezla na záchytnou stanici. Vzhledem k tomu, co strážníci viděli, se trochu obávali, co bude následovat. K dalším katastrofickým událostem už ale naštěstí nedošlo.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Krátká zpráva

Na Táborsku spadl na koleje strom

Provoz na trati v koridoru do Českých Budějovic je přerušen. Mezi Střezimíří a Sudoměřicemi u Tábora spadl na koleje strom. Místo vlaků jezdí na místě náhradní autobusová doprava. Omezení bude trvat celé dopoledne, oznámila Pražská integrovaná doprava na twitteru.

Píše se na Deník.cz