Výměna manželek

VELKÉ ZMĚNY po Výměně! Kristýna obrátila svůj život naruby

Výměna manželek přinesla tentokrát nečekaný závěr Mezi osmi očima. Bára dostala od Kristýny wellness pobyt, který ale nevyužila. A u Kristýny po Výměně nastaly velké životní změny.

Bára na Kristýně kritizovala hlavně to, jak málo se stará o holčičku a domácnost. Kristýna ale říká, že její život se po Výměně zásadně změnil. "Přestala jsem pracovat v kasinu a rozešli jsme se spolu s Jirkou," prozradila Kristýna.

Rozchod podle ní proběhl po vzájemné domluvě. "Řekli jsme si, že to mezi námi nemá cenu, ale vycházíme spolu jako kamarádi. Když má u sebe Valinku, věnuje se jí naplno," řekla Kristýna. Navíc si prý díky Výměně uvědomila, že by se měla víc věnovat dceři. "Trávím s ní víc času, peníze nejsou všechno, Valinka je malá jenom jednou," uvědomila si.

Související obsah

Bára se chtěla na Kristýnu Mezi osmi očima vrhnout a pořádně jí vynadat za to, že se nestará o dcerku. Kristýna jí ale věnovala wellness pobyt, a to Báře vzalo vítr z plachet. "Byla jsem z toho dárku úplně mimo, už v autě jsem si říkala, že jsem jí ho měla omlátit o hlavu," sypala si popel na hlavu Bára.

Navíc na ten pobyt Bára s Honzou nejeli. "Zjistili jsme, že byl zaplacený z našich peněz," nastínila Bára. Podle Kristýny je ale mezi nimi vše v pořádku a jsou v kontaktu. "Bára mi psala, že se můžeme někdy potkat, když bychom chtěli a ten pobyt prý využijí, až skončí tahle covidová doba," tvrdí Kristýna.

Související obsah

A stihla si už Kristýna někoho najít? "Nemám nikoho, nechci nikoho, ale budu si užívat život, i když mám dítě. To dítě není žádná překážka," usmála se Kristýna.

Bonusová videa rodin z života po Výměně manželek najdete zde na Nova Plus. Pokud jste tento díl nestihli, můžete si jej pustit na portálu Voyo nebo už ve čtvrtek večer také na Nova Plus

TN.cz

K tématu Výměna manželek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz