Zajímavosti

Pár Kardashian/West je minulostí. Dvojice se po sedmi letech rozvádí

Americká hvězda reality show, modelka a podnikatelka Kim Kardashianová (40) požádala o rozvod s rapperem Kanye Westem po téměř sedmiletém manželství. Jako důvod uvedla nepřekonatelné rozdíly.

Rozvod slavného páru není pro fanoušky žádným překvapením. Manželé již nějakou dobu žijí odděleně. Kanye West se dokonce nechal slyšet, že o rozvod usiluje už dva roky. Také Kardashianová v minulosti opakovaně prohlašovala, že by se rozvodu nebránila. Oficiální cestou o rozvod požádala až v pátek.

Pár má spolu čtyři děti. Dcera North se narodila v roce 2013. O dva roky později přišel na svět syn Saint. V roce 2018 následovalo narození druhé dcery jménem Chicago a čtvrtým přírůstkem do rodiny se stal syn Psalm. Poslední dva potomky Westovým odnosila náhradní matka. Pár nyní usiluje o společnou péči o nezletilé děti a čeká je také majetkové vyrovnání.

Související obsah

Popularita Kardashianové začala strmě růst v roce 2007, kdy se objevila v seriálu "Keeping Up with the Kardashians" spolu se svou rodinou. Je úspěšnou modelkou a podnikatelkou. 44letý rapper Kanye West proslul také jaké hudební producent a módní návrhář. Údajně trpí bipolární poruchou. Informaci sám potvrdil v roce 2018 na svém albu, ale diagnózu v pozdějších rozhovorech popřel. West v loňském roce kandidoval na prezidenta Spojených států. Ve volbách skončil na pátém místě.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz