Krimi

Focení aktů se zvrhlo. Fotograf měl ženu nutit k sexuálním praktikám

Focení aktů se zvrhlo. Fotograf měl ženu nutit k sexuálním praktikám
Zdroj: Profimedia

Z několika choulostivých fotografií se stala pro 28letou ženu ze Svitavska noční můra. Muž s fotoaparátem začal ženu vydírat.

Mladá žena se 43letým mužem dohodla, že jí v jeho bytě nafotí erotické akty. Šlo o smyslné obrázky, na některých snímcích hrálo hlavní roli obnažené poprsí. Žena si bláhově myslela, že fotografie zůstanou jen jí, jenže fotograf si je na paměťové kartě zálohoval a začal svůj model vydírat.


“Ženě údajně několikrát vyhrožoval, že pokud mu neposkytne sexuální služby po telefonu, její akty prodá kamarádovi,“ říká k případu pardubická policejní mluvčí Lenka Vilímková.


Žena se snažila dohodnout. Se sexem po telefonní lince sice svolila, ale jedině pod podmínkou, že ji muž podepíše potvrzení, že už nebude vlastnit další kopie jejích fotografií. Na schůzce jí ale předal pouze choulostivý materiál bez domluveného dokumentu.

Související obsah


“Vydírání mělo pokračovat. Muž nutil ženu, aby se dívala, jak se uspokojuje, což rezolutně odmítla,“ doplňuje Vilímková.
Zašel ještě dál. Volal jí a představil se jako údajný kupec jejich choulostivých snímků. To už se zoufalá žena obrátila na polici. Muž je obviněný z vydírání. Hrozí mu čtyři roky vězení.
 

Jiný muž z Olomoucka měl z dívek mámit intimní fotky. Podívejte se na loňskou reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz