Domácí

Radikální proměna Andreje Babiše: Moc vlasů mu nezůstalo!

Premiér Andrej Babiš (ANO) v neděli překvapil novým účesem. V době uzavřených kadeřnictví šel premiér téměř dohola. Za nový účes může jeho manželka Monika. Premiér ale s účesem spokojený není, dopadlo to prý katastrofálně.

Už od konce prosince jsou v České republice zavřená kadeřnictví, což lze poznat i na hlavách některých politiků. Například účes premiéra Andreje Babiše byl v posledních týdnech stále šedivější.

Vzhledem k novým restrikcím je jasné, že kadeřnictví v blízké době neotevřou. Zřejmě i kvůli tomu se předseda vlády rozhodl k radikálnímu kroku.

Ještě v pátek měl Babiš na hlavě bujnou kštici. O dva dny později už mu příliš vlasů nezůstalo.

Za novým účesem stojí premiérova žena Monika. "Poprvé v životě mě moje žena ostříhala, je to katastrofa," řekl premiér ve svém pravidelném nedělním pořadu Čau lidi. "Syn říkal, že strojek je číslo šest, ale byla to dvojka. Doufám, že jsem vás moc nevyděsil," dodal Babiš. 

Andrej Babiš v pátek při návštěvě Thomayerově nemocnici. 

Zdroj: Profimedia

Andrej Babiš v neděli ve svém pořadu na Facebooku.

Zdroj: facebook

Zda se vám nový vzhled předsedy vlády líbí nebo nelíbí, můžete hlasovat v naší anketě.

Ještě v pátek v Poslanecké sněmovně měl premiér svůj starý účes. Podívejte se, jak ve Sněmovně hodnotil rok České republiky s covidem. Přiznal hned několik chyb, které jeho kabinet udělal:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz