Domácí

Tragédie na D8! Při nehodě pěti kamionů zemřel jeden člověk

Tragédie na D8! Při nehodě pěti kamionů zemřel jeden člověk
Zdroj: HZS Ústecký kraj

Tragédií skončila vážná nehoda na dálnici D8, při které se srazilo pět kamionů. Hasiči se pokoušeli zaklíněného člověka vyprostit ze zdemolované kabiny jednoho z kamionů, zraněný ale zemřel na místě. Už brzy ráno vyjely záchranné složky k vážné nehodě u tunelu Prackovice, kde kamion narazil do ostění.

Hasiči, záchranáři a policisté vyrazili v úterý dopoledne k hromadné nehodě kamionů na dálnici D8. Nehoda se stala u Chotiměři. Po nehodě zůstal v kabině zaklíněný člověk, kterého se hasiči pokusili okamžitě vyprostit. I přes veškerou snahu zasahujících ale svým zraněním podlehl.

Podle informací policie se srazilo celkem pět kamionů. "Apelujeme na zvýšenou opatrnost, v místě je hustá mlha. Dbejte pokynů policistů," zveřejnila policie.

Dálnice byla po 14. hodině stále uzavřena kvůli úklidovým pracím.

Hromadná nehoda na D8:

Zdroj: Ředitelství silnic a dálnic

Už brzy ráno vyjely záchranné složky k nehodě na 59. kilometru dálnice D8 ve směru do Německa. "Jednotky zasahují v tunelu D8 Prackovice. Kamion naboural do ostění tunelu ve směru na Německo. Dva lidé byli zraněni," sdělili k případu hasiči Ústeckého kraje.

  

Zraněného řidiče si převzali záchranáři do péče okamžitě, spolujezdec ale zůstal zaklíněný v kabině. Vyprostit ho museli hasiči, až následně ho mohli předat záchranné službě.

Související obsah

Kvůli vyšetřování a odstraňování následků nehody je provoz na D8 u tunelu Prackovice veden obousměrně v levém jízdním pruhu.

"V místech je mlha. Jezděte se zvýšenou opatrností," vyzvali policisté na sociálních sítích.

Zdroj: HZS Ústecký kraj
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz