Policejní hlídka se v úterý v noci srazila v pražských Dolních Počernicích s fordem. Ten poté porazil sloupek semaforu a proboural zídku. Zranění jsou naštěstí jen lehká.
Nehoda se stala po 23. hodině na křižovatce ulic Českobrodská a Národních hrdinů.
Policejní vůz zůstal po střetu stát na hlavní silnici s rozbitým předkem. Ford podle všeho schytal náraz do dveří u spolujezdce, poté porazil sloupek semaforu a proboural zídku vedle chodníku.
Zranění posádek obou vozů nebyla dle prvních informací vážná. Žádný z řidičů údajně nejel pod vlivem alkoholu.
Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté. Jestli hlídka jela k případu se zapnutým majákem či další podrobnosti, strážci zákona zatím nezveřejnili.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz