Zahraničí

Řecko zasáhlo zemětřesení! Modelka Nováčková: Myslela jsem, že je konec

Řecko zasáhlo ve středu zemětřesení o síle 6,3 stupně. Epicentrum se nacházelo necelých 30 kilometrů od města Larisa, kde se právě nacházela i česká miss Jitka Nováčková. Ta zveřejnila na sociálních sítích velmi emotivní video, ze kterého je patrné, že měla opravdu strach o život.

"U nás to povalilo skříně, vůbec jsme nevěděli, co se děje, Nevěděla jsem, jestli umřeme," svěřila se modelka a influencerka, která v Řecku žije společně s partnerem Timem Sparvem a dvouměsíční dcerou Leah Elissou.

V době, kdy zemětřesení udeřilo, zrovna spala. Přítel i s holčičkou byli ve vedlejším pokoji. "Nevěděla jsem, jestli budova spadne, jestli nás bombardují. Myslela jsem, že jsme ve válce, že přišel náš konec," plakala Nováčková. 

Související obsah

Hned po první vlně zemětřesení se přesunula s rodinou před budovu. "S Leuškou a Timem jsme venku, protože pravděpodobně ještě další (otřesy) přijdou. Vždycky má být člověk venku," vysvětlovala celá vystrašená. 

JSME V PODKU. Stle v oku. Stojme venku, abychom nebyli v budov a ekme, co dl.

Zveejnil(a) Jitka Novkov dne Steda 3. bezna 2021

Aténský geodynamický ústav informoval o tom, že první otřesy byly zaznamenány zhruba čtvrt hodiny po poledni v hloubce 20 kilometrů a měly sílu 6,3 stupně Richterovy stupnice. Postupně přišly další tři o síle větší než čtyři stupně. O případných obětech a škodách na majetku prozatím nejsou zprávy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz