Zahraničí

Ženu napadl žralok, plavkám se nic nestalo. Její recenze je hit internetu

Ženu napadl žralok, plavkám se nic nestalo. Její recenze je hit internetu
Zdroj: jcrew.com

Američanka vyvázla po útoku žraloka s pohmožděnými zády. Překvapilo ji, že navzdory krvavému šrámu nemá ani škrábnutí na plavkách. Na stránky obchodu, kde je pořídila, proto napsala pochvalnou recenzi. Okamžitě se z ní stal hit sociálních sítí, lidem připadá k popukání.

Na ženu z americké Severní Karolíny během plavání zaútočil žralok. Ošklivě jí poranil záda, jejím jednodílným plavkám se přitom vůbec nic nestalo. Napsala proto pochvalnou recenzi, ze které se lidé mohou potrhat smíchem.

"Zamilovala jsem si tyhle plavky už ve chvíli, kdy jsem si je poprvé zkusila, jsou nesmírně pohodlné a velmi slušivé. Nedávný zážitek ale posunul moje zalíbení na novou úroveň," začala spokojená plavkyně. Na její příhodu upozornil britský portál Mirror.

"Plavala jsem na pobřeží Severní Karolíny, když v tom se na mě zezadu vrhla nečekaná návštěva - žralok. Přestože mi po něm zůstala na kůži velká rána a krvavé otisky zubů, plavky vyvázly bez jediného škrábnutí. Dávám 10 z 10 a doporučuji," doplnila.

Související obsah

Recenzi sice zveřejnila už před dvěma lety, uživatelé sociálních sítí ji ale postřehli až teď. Na twitteru ji sdílela Amy Leighová. Její příspěvek má přes 93 tisíc lajků a téměř 10 tisíc lidí ho sdílelo.

Na populární tweet reagovala i Jessica Joyeová, která tvrdí, že je majitelkou nebývale odolných plavek. "Jsem moc ráda, že považujete moje hodnocení za přínosné. Doufám, že budete před žraloky v bezpečí," napsala.

Ostatní ženy vtipkují, že plavat už budou chodit pouze v těchto plavkách, protože je ochrání před potenciálními útoky žraloků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz