Domácí

Hasiči zasahovali u požáru autoservisu v Praze. Na místě bylo 7 jednotek

Hasiči v pondělí zasahovali u požáru autoservisu v Čakovicích v ulici Řepová. Požár ráno zachvátil celou budovu. Na místě s ním bojovalo celkem sedm jednotek hasičů, které dostaly požár krátce před sedmou hodinou pod kontrolu. Nikdo nebyl vážně zraněn.

Pražští hasiči zasahovali u požáru autoservisu v Čakovicích v ulici Řepová. Objekt o rozměrech 300 metrů čtverečních oheň úplně pohltil okolo šesté hodiny ráno. Na místo proto vyrazilo celkem sedm jednotek hasičů, dvě profesionální a šest dobrovolných.

"Objekt o rozměrech 30 x 10 m hasíme pomocí šesti vodních proudů v dýchací technice. Z objektu byly vyneseny tlakové lahve, které ochlazujeme," uvedla Kateřina Suchanská, mluvčí pražských hasičů.

Související obsah

Hasiči museli rozebrat dokonce konstrukci budovy. Oheň se podařilo dostat pod kontrolu krátce před sedmou hodinou, tedy po necelé hodině od jeho nahlášení. Na místě záchranáři ošetřili dva lidi, kteří nejsou v ohrožení života.

"Jedna osoba byla civilní a druhá byl hasič, který byl předán do péče ZZS kvůli vyčerpání," dodala mluvčí. Přesná škoda na majetku zatím není známá, podle hasičů ale půjde do milionů korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Píše se na Deník.cz