Domácí

Ze sklepa domu v Přerově se linuly děsivé zvuky. Hlídku udivilo, co našla

Ze sklepa domu v Přerově se linuly děsivé zvuky. Hlídku udivilo, co našla
Zdroj: Getty Images

Humorný zážitek mají za sebou strážníci z Přerova. Kvůli podezřelým zvukům, které se linuly ze sklepních prostor, vyjížděli v pondělí v noci do jednoho z tamních činžovních domů. Zvláštní hluk přerušený občasným heknutím měl však jednoduché vysvětlení.

Strážníky do jednoho z přerovských činžovních domů zavolali v pondělí krátce před půlnocí jeho obyvatelé. Důvodem byly podivné zvuky, které šly ze sklepních prostor. "Na místo po oznámení dorazila nejbližší hlídka, aby celou situaci prověřila,“ informoval mluvčí přerovské městské policie Miroslav Komínek.


Ve chvíli, kdy se příslušníci městské policie blížili k chodbě do sklepa, zaslechli také oni zvláštní hluk, který sem tam přerušilo heknutí. Záhadu však brzy odhalili. U sklepů totiž našli mladou ženu a jejího partnera, jak se oddávají neobvyklé aktivitě.

Související obsah


"Za asistence svého druha se žena zdokonalovala v jízdě na kolečkových bruslích. Pro zvýšení obtížnosti navíc měla na trati umístěny překážky ve formě pastiček na hlodavce,“ popsal Komínek.


Důvodem, proč dvojice zvolila pro trénink takto netradiční místo, byl podle strážníků stud, který žena při bruslení pociťovala na veřejnosti. "Výcvik následně ukončila a odebrali se do svého bytu,“ uzavřel Komínek.

Chráněná šumavská jezera si lidé v zimě pletli s kluzištěm. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz