Domácí

Smutný konec pátrání. Policisté našli pohřešovaného muže v Orlíku

Smutný konec pátrání. Policisté našli pohřešovaného muže v Orlíku
Zdroj: Policie ČR

Policisté našli minulý týden v Orlíku tělo muže, který byl nezvěstný od začátku března. Muž měl ukončit svůj život skokem do přehrady.

Od začátku března pátrali policisté po nezvěstném muži z Příbramska. Jeho tělo nalezli potápěči minulou středu v Orlíku. "Po vytažení na hladinu a následně na břeh nádrže předali tělo pohřební službě. Písečtí kriminalisté následně vyrozuměli kolegy z Příbrami a také příbuzné," informoval policejní mluvčí Jiří Matzner.


Hledaného muže viděli svědci naposledy 2. března krátce před 18. hodinou při odjezdu z hotelu v Solenicích na Příbramsku. Dotyčný je hubený a přibližně 175 centimetrů vysoký. Má šedé oči a středně husté krátké černé prošedivělé vlasy. Na sobě měl modré montérkové kalhoty a bundu a na nohou černé boty.

Související obsah


Podle policistů měl pohřešovaný muž spáchat na začátku března sebevraždu skokem do přehrady ze Žďákovského mostu.

Muž s koronavirem ignoroval izolaci, policisté ho vypátrali. Více se dozvíte v následující reportáži:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Cestující si odmítla nasadit roušku, letadlo nad Atlantikem se muselo vrátit do Miami

Let společnosti American Airlines směřující o Londýna se ve středu musel kvůli jedné cestující vrátit zpět do Miami. Kapitán Boeingu 777 tak rozhodl poté, co si žena podle federálního nařízení odmítla nasadit roušku. Po přistání ji z letadla odvedla policie a žena byla zařazena na americký interní seznam osob, kterým je odepřen vstup na palubu letadla, informovala agentura AP s odkazem na vyjádření aerolinek.

Krátká zpráva

Kamion převážející výbušniny se střetl s motorkou, výbuch zabil nejméně 17 lidí

Nejméně 17 lidí přišlo v Ghaně o život a dalších 59 bylo zraněno při explozi kamionu, který převážel výbušniny. Podle agentury AFP byl výbuch byl následkem dopravní nehody, při které došlo ke střetu s motocyklem. Masivní exploze vytvořila na místě srážky hluboký kráter a srovnala se zemí desítky budov v okolí.

Píše se na Deník.cz