Zajímavosti

Magické datum 12. 3. 2021: Mohou se u vás projevit věštecké schopnosti

Magické datum 12. 3. 2021: Mohou se u vás projevit věštecké schopnosti
Zdroj: Getty Images

Dnešek je vhodný den pro práci, protože budete mít osobní sílu a smysl pro zodpovědnost. Datum 12. 3. 2021 také symbolizuje překonání překážek a uskutečnění velkých cílů. Součet data je mistrovské, až dokonalé číslo 11. Pozorujte bedlivě své schopnosti, mohli byste na něco přijít!

Numeroložka Hana Černá říká, že v tento den je možné získat uznání, dobrou pověst či slávu. Součet z čísel 12. 3. 2021 je 11, což podle ní je mistrovské číslo. V numerologii platí jedenáctka za dvojitou jedničku a je brána jako číslo dokonalé a mocné.

"Tento den symbolizuje vysoké ambice, snahu o dokonalost, úspěch, intuici a citlivost a číslo 11 mu dodává empatii, energii a rozhodnost," popisuje Hana Černá. Podle ní se mohou u někoho projevit i věštecké schopnosti! Dejte dnes na svou intuici a věnujte více pozornosti svým snům.

Související obsah

Podle numeroložky je dnešek výborný pracovní den, kdy číslo 11 dává vysokou inteligenci, předvídavost, osobní sílu a smysl pro zodpovědnost. "Magické datum 12. 3. 2021 znamená překonání překážek a uskutečnění cílů," říká Černá. Můžete tento den získat uznání, dobrou pověst či slávu.

V datu je více dvojek, a to přináší u někoho přecitlivělost a náladovost. "Takže se nenechte ovlivnit rychlými emocemi, instinkty a snažte se ze dne vytěžit, co se dá," radí numeroložka. Podle ní se vám má dařit, a to hlavně díky odhodlanosti a osobní síle.

Související obsah

Datum 12. 3. 2021 je také vhodné ke sňatku, žádosti o ruku nebo celkovému vyjádření citů. "Dnešní den přináší touhu nebýt sám a něčeho důležitého dosáhnout. Je to i den vhodný pro schůzky a telefonáty s blízkými lidmi. Hodně věcí se dá napravit," radí numeroložka.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz