Zajímavosti

Pandemie podle numerologie: V březnu nastane obrat k lepšímu

Pandemie podle numerologie: V březnu nastane obrat k lepšímu
Zdroj: Getty Images

Numerologie umí přinést svůj pohled na různé životní oblasti. Tak se numeroložka Hana Černá pro TN.cz podívala, jak to podle čísel vypadá v následujících měsících s pandemií koronaviru v Česku. A podle ní svítá na lepší časy!

V letošním roce 2021 je v popředí zákon, smysl pro řád, vztahy a rodina, nemoc, riziko omylů, ale také pokrok a dosažení cíle. Pokud se tedy na zvládnutí pandemie díváte jako na cíl, tak by mělo být možné ji podle numerologie v tomto roce dostat pod kontrolu.

Březen bude podle numeroložky Hany Černé zlomovým měsícem. Sice bude podle numerologie i nadále nouzový stav, ale opatření by konečně měla pomoct. Čísla radí, že je potřeba hlavně vytrvat. "V březnu bude sice stále řádit nemoc a bude nejistá situace, ale pak by mělo nastat zlepšení," říká Černá. 

Související obsah

"Ale dejte si pozor na nadměrné požívání alkoholu a jiných povzbuzujících prostředků. Březen k tomu svádí,“ upozorňuje numeroložka. Varuje také před ztrátou nálady, morální únavou a depresemi. "Je třeba vydržet, protože by se situace měla zlepšit," říká povzbudivě. Podle numerologie by totiž restrikce spolu s očkováním měly konečně zabrat.

A v dubnu bude ještě lépe. "Bude to příznivý měsíc, který by měl přinést nový počátek a i trochu uvolnění," predikuje Černá. Přijde podle ní pomoc, a to povede mimo jiné ke zlepšení psychiky a přívalu dobré energie.

Související obsah

"Lidé sice budou projevovat obavu o stabilitu, ale bude také velká snaha zlepšit pracovní podmínky," říká numeroložka. Měsíc duben je vhodný pro nový začátek a slibuje obrat k lepšímu. Květen se oproti tomu bude víc zaměřovat na vztahy, a to jak mezilidské, tak politické.

"Může dojít k proměně harmonie v konflikt. V květnu půjde také o úpravy a změny smluv nebo řešení problémů," říká Černá. Podle ní bude potřeba hlavně opatrnost, trpělivost a vnímavost. Lidé totiž budou citlivější a empatičtější.

Související obsah

A rada numeroložky na závěr: "Vytrvejte!" V loňském roce 2020 jsme podle ní nastoupili do roku změn, do složitějšího delšího období, které ale nadále potrvá i v dalším roce 2022. Podle Černé se k situaci musí všichni správně postavit a pomáhat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz