Domácí

Horská služba se zbavuje techniky! V aukci jsou skútry, čtyřkolky i auta

Horská služba se zbavuje techniky! V aukci jsou skútry, čtyřkolky i auta
Zdroj: TV Nova

Zimní sezóna se chýlí ke konci a Horská služba ČR se zbavuje vyřazené techniky. Lidé mají možnost získat velmi zajímavé kousky, které sloužily k záchraně lidských životů. V aukci jsou skútry, čtyřkolky i osobní auta.

Záchranáři horské služby musí být neustále plnohodnotně připraveni, v řadě případů se spoléhají na techniku, která musí být v dokonalém stavu. Pravidelně tak některé věci obměňují. Lidem se tak naskýtá možnost získat levně zajímavé kousky.

Celkem je k dispozici 17 sněžných skútrů, 10 terénních čtyřkolek, dva nákladní přívěsy a čtyři terénní vozidla VW Transporter, informuje horská služba.

Technika se prodává prostřednictvím aukce, vyvolávací cena u nejlevnějšího skútru je 67 tisíc korun, u nejdražšího je to pak 83 tisíc. Nejlevnější čtyřkolka začíná na 35 tisících, ta nejdražší se bude dražit od 113 tisíc.

Související obsah

Nejdražší čtyřkolka tak bude začínat i nad terénními auty, které jsou v nabídce. Vyvolávací cena toho nejlevnějšího je 77 tisíc, nejdražší bude začínat na 109 tisících. Vozíky na převoz techniky začínají na 8,5 a 10 tisících.

Zdroj: Horská služba

Detaily o technice a celé aukci najdete na internetových stránkách horské služby a dražitele.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz