Zahraničí

Policie našla tělo hledané ženy. Z vraždy je podezřelý policista

Policie našla tělo hledané ženy. Z vraždy je podezřelý policista
Zdroj: Profimedia

Britská policie potvrdila nález těla 33leté ženy Sarah Everardové. Z její vraždy je podezřelý policista, který je už dva dny ve vězení. Případ otřásl Velkou Británií.

Sarah Everardová zmizela 3. března po deváté večer v londýnské čtvrti Clapham, když pěšky zamířila od svého přítele do zhruba tři kilometry vzdáleného domova.

Kvůli podezření z jejího únosu a vraždy byl po týdnu zadržen policista z ochrany diplomatických objektů. Pro napomáhání skočila v poutech i jeho manželka.

Tělo mrtvé ženy našla policie už ve středu, ale až nyní potvrdila, že jde o hledanou Sarah. "Mohu potvrdit, že to je tělo Sarah Everardové," uvedl Nick Ephgrave z londýnského policejního sboru.

Související obsah

Případ otřásl Velkou Británií. Baronka Jenny Jonesová dokonce kvůli tomu navrhla v debatě v britském parlamentu zákaz vycházení mužů po 18. hodině. Ženy by se tak podle ní cítily v ulicích Londýna mnohem bezpečněji. Více jsme o tom psali v tomto článku

Velká Británie patří mezi nejúspěšnější země v očkování proti koronaviru. Představila už dokonce detailní plán rozvolňování:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz