Zahraničí

Dojemné vzkazy dětí Kate a Williama zesnulé Dianě. "Tátovi moc chybíš!"

Dojemné vzkazy dětí Kate a Williama zesnulé Dianě. "Tátovi moc chybíš!"
Zdroj: Kensington Royal, Profimedia

Královské děti George, Charlotte a Louis vyrobily dojemná přání princezně Dianě ke Dni matek. Vévodkyně Kate je zveřejnila na instagramu, kde nasbírala téměř milion lajků. Vzkaz zesnulé babičce posílají sourozenci každoročně, aby udělali radost princi Williamovi.

Přání na Den matek, který letos v ostrovním království připadl na neděli, dostala i tragicky zesnulá lady Diana. Vlastnoručně jí ho vyrobili princezna Charlotte a princové George a Louis.

Jejich malůvkami, které dojímají až k slzám, se na instagramu pochlubila vévodkyně Kate. "Drahá babičko Diano, na Den matek na tebe myslím. Mám tě moc ráda. Tátovi moc scházíš. S láskou, Charlotte," napsala pětiletá princezna.

Její o dva roky starší bratr připojil: "Milá babičko Diano, všechno nejlepší ke Dni matek. Mám tě moc rád a neustále na tebe myslím. Mnoho lásky ti posílá George." Teprve dvouletý princ Louis zatím namaloval jen obrázek bez vzkazu.

Vévodkyně vysvětlila, že přáníčka pro Dianu děti vyrábějí každý rok, aby potěšily prince Williama. "Letošní Den matek je opět jiný. Mnoho z nás je daleko od svých nejbližších, ale těšíme se, že v blízké budoucnosti budeme moct naše maminky opět obejmout," napsala Kate na instagramu.

Související obsah

Lady Diana, matka Williama a mladšího prince Harryho, zahynula po autonehodě v pařížském tunelu v roce 1997. Přestože ji převezli do nemocnice, lékaři už ji zachránit nedokázali. Na místě zemřel i její partner Dodi Al-Fayed a řidič, který byl údajně opilý. Ten zároveň překročil povolenou rychlost, protože se snažil ujet bulvárním fotografům.

Podívejte se na reportáž TV Nova o tragické smrti lady Diany:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz