Domácí

Vrána pohřbil milovanou Lindsey. Její rodiče popsali, co se při obřadu dělo

Vrána pohřbil milovanou Lindsey. Její rodiče popsali, co se při obřadu dělo
Zdroj: Pavel Mazáč/CNC/Profimedia

Hokejista Petr Vrána a nejbližší rodina se naposledy rozloučili s jeho milovanou manželkou Lindsey. Tragicky zemřela začátkem března, když na Slezské Hartě zachraňovala psa a prolomil se pod ní led. Na pohřeb z Kanady přiletěli i její rodiče, kteří popsali, jak smuteční obřad proběhl.

Poslední rozloučení s tragicky zesnulou Lindsey Vránovou podle informací TN.cz proběhlo minulý pátek. Kapitán hokejového Třince vyprovodil na věčný odpočinek svou životní lásku, po jejímž boku stál dlouhých 17 let.

Na pohřeb z kanadského Halifaxu, kde Lindsey vyrůstala, přiletěli i její maminka Liza a táta Brad. Na drahou letenku a koronavirové testy se jim složili lidé. Kamarádka jim uspořádala sbírku, ve které se sešlo neuvěřitelných 400 tisíc korun.

"Smuteční obřad byl opravdu nádherný. Všem vyřiď, že mě prodchnula láska, když jsme dávali naše poslední sbohem," napsal jí o pohřbu dcery Brad, který se živil jako středoškolský učitel. I proto si na něj a Lizu vzpomnělo tolik lidí. "Děkujeme všem za přispění a milá slova pro tuto zdrcenou rodinu," doplnila pořadatelka sbírky.

Související obsah

Vránová zemřela v úterý 2. března. Venčila psa u vodní nádrže Slezská Harta na Bruntálsku. Ten se jí zaběhl na zamrzlou plochu. Když se ho snažila dohnat, led se pod ní propadl. Přestože na pomoc přispěchali záchranáři, utopila se.

Byla to láska na celý život

"Byly tam veškeré složky záchranného systému, které velmi intenzivně dělaly vše pro to, aby ženu pod hladinou našly. Bohužel se ji nepodařilo nalézt živou,“ řekla tehdy policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Lindsey a Petr tvořili nerozlučnou dvojici. Svého manžela následovala na každou z jeho hokejových štací. V kufru jí nikdy nesměly chybět baletní špičky. Od dětství toužila po dráze profesionální tanečnice. Sen jí bohužel v 19 letech překazilo zranění. To už rok randila s Petrem. Alespoň soukromě se ale své vášni věnovala i potom.

Kromě rodičů a známého hokejového útočníka po sobě Lindsay jediného syna Lea, který se narodil v roce 2015.

Podívejte se na reportáž TV Nova o tragickém odchodu Vránovy manželky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz