Zahraničí

Muž vyhrál přes 33 milionů v loterii. Výherní tiket vyhodil do koše

V přepočtu více než 33 milionů korun vyhrál v loterii důchodce ze Šanghaje. O ohromný balík však málem přišel, když svůj tiket vyhodil do koše. Vše nakonec dopadlo dobře.

Společnost China Welfare Lottery v neděli vyhlásila nového milionáře, když padla nejvyšší výhra v šanghajské loterii v tomto roce. Šťastlivec tak na svůj tiket získal 10,15 milionu juanů (více než 33 milionů korun).


Výherce však málem o ohromný balík přišel. V pondělí totiž navštívil stánek, ve kterém los koupil, aby zkontroloval výsledky loterie. "Po kontrole čísel ale myslel, že nic nevyhrál, a všechny své losy vyhodil do koše,“ píše portál Global Times.

Související obsah


Bystrý prodavač jej naštěstí upozornil, že člověk, který si pořídil los v jeho stánku, vyhrál. Když mu starší muž nadiktoval svá čísla, bylo jasno. Oba si totiž záhy uvědomili, že vyhozený tiket byl také tím výherním.


Prohledali koš a los našli. Ještě téhož dne poté společnost vyplatila šťastnému muži obrovskou sumu. Důchodce si pravidelně kupuje ve stánku vždy dva losy po cestě z nákupu. Celý rok navíc sází ta samá čísla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz