Krimi

Hrůzný nález u Písku. Žena za městem našla 11 lidských lebek

Hrůzný nález u Písku. Žena za městem našla 11 lidských lebek
Zdroj: AKTU.cz

Mladá žena nalezla o víkendu při běhání poblíž Písku ostatky 11 lidí. Šlo o lebky různého stáří i doby úmrtí. Případem se už zabývají kriminalisté.

Písečtí policisté přijali 15. března oznámení o nálezu lidských ostatků v lokalitě Ptáčkovna v Píseckých horách. Ostatky nalezla mladá žena, která se na místo vydala běhat. Nález však oznámila až v pondělí.

Jednalo se celkem o jedenáct lidských lebek různého stáří a doby úmrtí. Podle prvotních informací se mohlo jednat o pohřebiště.

"Na místě kriminalisté ohledali celkem jedenáct lidských lebek, podle prvotních zjištění jde o ostatky různého stáří a různé doby od úmrtí," uvedla mluvčí policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Související obsah

"Jedenáct nalezených lebek je různého data stáří od úmrtí. U nejstarší lebky se odhaduje, že od úmrtí daného člověka uplynulo 80 let. U nejmladšího nálezu se odhaduje 15 let od smrti," uvedla Ingrišová dále pro portál Jižní Čechy Teď.

Případem se nyní zabývjí jihočeští kriminalisté. Další okolnosti a podrobnosti k nálezu by měly poskytnout zadané expertizy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz