Krimi

Řidič kamionu zachytil osobní auto, táhl ho desítky metrů. Prý ho neviděl

Kuriózní nehodu řešili policisté v České Skalici na Náchodsku. Řidič kamionu tam při couvání zachytil osobní auto a odsunul ho desítky metrů daleko.

I když bylo osobní auto červené, tedy velmi výrazné barvy, 50letý řidič náklaďáku ho podle svých slov při couvání přehlédl.

Zachytil ho návěsem a tlačil celých 30 metrů. Až když z kamionu vysedl, všiml si zachycené octavie. Přestože to zní neuvěřitelně, prý během couvání vůbec nezaregistroval nějaký větší odpor.

"Přivolaná policejní hlídka řidiče podrobila dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem," uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Související obsah

Nehoda se stala na parkovišti v areálu několika firem v České Skalici na Náchodsku. Škoda, kterou řidič nepozorností způsobil, je poměrně vysoká, a sice 235 tisíc korun. Naštěstí v osobním autě řidič nebyl, vše se tak obešlo bez zranění.

Policisté řidiči udělili na místě pokutu ve výši 1100 korun.

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz