Krimi

Mladík se v Brně zastal napadeného muže, sám pak byl brutálně zmlácen

Odvážný čin se nevyplatil 21letému mladíkovi z Brna, který se v centru města zastal napadeného muže. Trojice agresorů totiž následně svůj hněv obrátila pro němu a brutálně ho zbila.

Incident se měl odehrát už v říjnu minulého roku na Moravském náměstí v Brně. Dle výpovědi svědků měla skupinka tří agresivních mladíků nejprve nedaleko tramvajové zastávky zaútočit na mladého muže.

Po tomto útoku se jej zastal náhodný procházející, který za skupinkou zakřičel, že jsou frajeři, když jdou ve třech na jednoho. Ti se pak ale zaměřili na něj.

Související obsah

"Muž, který se zastal zbitého, musel být zřejmě od agresorů za svou troufalost tvrdě potrestán. Útok na něj byl veden opravdu surově, například i kopy do hlavy. Při napadení byl zraněn, takže musel být ošetřen v nemocnici," uvedl mluvčí policie David Chaloupka.

Případem se zabývají brněnští kriminalisté. "Policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění třech mužů zachycených na záznamu. Pokud některého z nich poznáváte, dejte nám to vědět na lince 158," dodal Chaloupka.

Brutální incident se stal také u hlavního nádraží v Praze, muže kopali do hlavy. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Hvězdný herec z Harryho Pottera zkolaboval při golfu

Anglický herec Tom Felton (34), hvězdný představitel rivala hlavního hrdiny z filmů o Harry Potterovi Draca Malfoye, zkolaboval při golfovém utkání celebrit ve Spojených státech. Ze hřiště ho musela odvézt záchranka. O zdravotním stavu herce a vášnivého golfisty nejsou k dispozici bližší informace.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz