Krimi

Na Karlovarsku měl útočník pobodat dívku a zranit muže, zadržela ho policie

V noci na středu měl v Nové Roli na Karlovarsku 22letý muž zaútočit nožem a zranit dva lidi. Mladou ženu a muže. Oba dva skončili v péči lékařů.

Kriminalisté údajného útočníka zadrželi a zjišťují, co se v novorolském bytě stalo. Policie potvrdila, že podezřelý se měl v kuchyni zmocnit nože a několikrát bodnout 19letou ženu.

Na pomoc jí údajně přispěchal muž, který se v bytě zdržoval a snažil se ho odzbrojit. Zadržený ho ale podle policie stačil několikrát říznout do ruky. Zatím jsou informace kusé, v průběhu středy kriminalisté vyslechnou jak zadrženého muže, tak zraněné lidi.

Podle policie měla být zraněnou ženou kamarádka expřítelkyně podezřelého. Je tedy docela dost možné, že motivem činu byla žárlivost. Muž se možná nedokázal vyrovnat s tím, že ho přítelkyně opustila a odstěhovala se. V bytě se v době útoku jeho bývalá družka také zdržovala.

Související obsah

 

K této verzi se přiklánějí i lidé z Nové Role, se kterými reportér TV Nova hovořil. Policisté na místě podezřelého zadrželi a eskortovali ho do cely.

"Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví spáchaného ve stadiu pokusu. Věc je v současné době v šetření kriminalistů," okomentoval případ mluvčí policistů Jakub Kopřiva.

Ti zatím nemohu vyloučit ani to, že případ překvalifikují například na pokus o vraždu. Zároveň zvažují, zda na zadrženého muže podají návrh na vazbu.

Kateřina Sejková, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz