Krimi

V Bečvě našli lidské ostatky, může jít o někoho z pohřešovaných

V Bečvě našli lidské ostatky, může jít o někoho z pohřešovaných
Zdroj: Mediafax

Pracovníci Povodí Moravy našli v Hranicích na Přerovsku minulý pátek při pracích v okolí řeky Bečvy kosterní pozůstatky člověka. Policie uvedla, že by se mohlo jednat o někoho z pohřešovaných lidí.

Přerovští policisté v pátek 19. března přijali oznámení od pracovníků Povodí Moravy, že našli při práci v porostu náletových dřevin mezi cyklostezkou a hlavní silnicí na Smetanově nábřeží v Hranicích kosterní ostatky člověka.


Podle odborníků tam byly přibližně rok. Policie zatím nezveřejnila, zdali šlo o ženu či muže. Aktuálně se pracuje s teorií, že ostatky patří někomu, kdo byl pohřešovaný.

Související obsah


"Prozatím nebyla osoba ztotožněna, ale v současné době pracujeme s variantou, že by se mohlo jednat o osobu, která je vedena v registru pohřešovaných. Zda se jedná o muže či ženu nebudeme nyní sdělovat," uvedla mluvčí policie Miluše Zajícová.

Příčinu úmrtí má pomoci odhalit pitva, kterou kriminalisté nařídili. Provede ji Ústav soudního lékařství v Olomouci. Pitva by měla také vyloučit případné cizí zavinění. Policisté na případu i nadále pracují.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz