Zajímavosti

Život se s 13letou dívenkou nepáře! V srpnu porodila, teď přišla krutá rána

Ruska Darja Sudnišniková, která se proslavila tím, že minulý rok jako 13letá otěhotněla, tvrdí, že je její život "v troskách" poté, co ji vyloučili ze školy.

Teprve 13letá dívka v srpnu porodila dcerku Emílii. Těhotenstvím se často prostřednictvím fotek na sociální síti chlubila. Nejdřív tvrdila, že otcem dítěte je desetiletý partner Ivan. Následně přiznala, že to není pravda. Tento příběh si vymyslela, protože se prý obávala přiznat, že ji znásilnil 15letý chlapec.

Nyní se mladičká maminka ze Železnogorsku na internetu svěřila s informací, že jí poté, co se stala matkou, neumožnili návrat do školy, píše The Sun.

Vedení školy to podle ní odůvodnilo tím, že během těhotenství zameškala příliš mnoho učiva. Ona v tom vidí snahu školy vyhnout se špatné reklamě, jelikož její příběh je poměrně neobvyklý. Vyhazov ze školy zcela zničil její plány, protože si v budoucnu chtěla najít dobrou práci.
 

Související obsah

Darja se už podobně špatně cítila během těhotenství. Jen těžko se smiřovala s tím, že prudce přibrala. Od té doby však s pomocí odborníka dokáže přebytečné kilogramy shazovat a říká, že "vypadá přesně tak, jak chce."

Darjina internetová popularita přišla poté, co vystoupila v televizi, kde trvala na tom, že s Ivanem spolu spali a právě on je otcem miminka. Pravda vyšla ven najevo i pod tíhou pochybností odborníků, kteří tvrdili, že Ivan v žádném případě nemůže být otcem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz