Krimi

Muže viní ze znásilnění malé neteře! Další se vrhnul na svou matku

Policisté řeší hned dva případy znásilnění mezi příbuznými. Celkem pět trestných činů má podle vyšetřovatelů na svědomí muž z východních Čech, který měl mimo jiné znásilnit malou neteř. Další otřesný případ hlásí policisté z Děčínska, kde se jiný muž měl vrhnout na svou matku. Tu se měl navíc pokusit i zavraždit.

Muž (35) z Náchodska skončil ve vazbě. Kriminalisté na objasnění jeho trestných činů pracovali několik měsíců. Tím nejzávažnějším je podle policistů znásilnění jeho neteře, které v té době nebylo ještě ani deset let.

Loni v září měl mít strýc dívku svěřenou na několik hodin na hlídání. Rodiče byli v šoku, když se jim dcera později s hrůzným zážitkem svěřila. Okamžitě se rozjelo vyšetřování.

Související obsah

Během domovních prohlídek kriminalisté u muže našli fotografie znásilněné dívky a také nosiče s dětskou pornografií. Doma měl údajně i skoro kilogram sušené marihuany.

Muž navíc čelí obvinění z nebezpečného vyhrožování, štěkání sousedových psů ho totiž údajně vyprovokovalo nejprve ke slovnímu a pak i fyzickému útoku, který měl zakončit namířením střelné zbraně na souseda (65). Z trestního rejstříku také vyplývá, že muž už byl dvakrát za mravnostní trestné činy odsouzen. Pokud ho soudce uzná vinným, může ve vězení strávit až 12 let.

Další obětí má být matka

Další případ znásilnění mezi příbuznými řeší policisté na Děčínsku. Ve středu odpoledne měl v jednom z bytů v Šluknově napadnout muž (37) svou téměř šedesátiletou matku.

"Muž byl policisty v krátké době zadržen a obviněn z pokusu zvlášť závažného zločinu vraždy v jednočinném souběhu s přípravou zvlášť závažného zločinu znásilnění. Zároveň bude podán podnět k návrhu na uvalení vazby. Případem se i nadále zabývají krajští kriminalisté. S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme k případu poskytovat bližší informace," sdělila policejní mluvčí Šárka Poláčková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz