Krimi

Zastal se ženy, kterou měli obtěžovat dva muži. Skončil v péči lékařů

Dva muži v Praze se zastali ženy, kterou měla obtěžovat jiná dvojice. Za svou dobrotu ale skončil jeden muž se zraněním, pomoci mu museli lékaři. Po ženě, kterou měla dvojice obtěžovat, pátrá policie.

Jízda tramvají po Praze ve středu 24. března o půl desáté večer měla pro jednu z cestujících nepříjemné zakončení. Když vystoupila na zastávce Urxova, tak ji měli obtěžovat dva muži.


"Toho si všimli kolemjdoucí (jiná dvojice mužů), kteří se jí zeptali, zda nepotřebuje pomoc nebo zavolat policii. V momentě, kdy to uslyšeli podezřelí, fyzicky napadli jednoho z nich. Po napadení utrpěl jeden z mužů zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření," popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah


K zastávce vyrazila nejbližší policejní hlídka. Ta si všimla dvojice mužů, ti začali utíkat. To ovšem nemělo dlouhého trvání a policie dvojici zpacifikovala. "Celý případ policisté v současné chvíli prověřují pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. V případě odsouzení hrozí pachatelům až dvouletý pobyt za mřížemi," doplnila Siřišťová.


Žena, kterou měli muži obtěžovat, z místa před příjezdem policie odešla. Pro policisty je ale klíčovou svědkyní. "Proto ji žádáme, aby se ozvala na linku 158 nebo navštívila nejbližší policejní služebnu. Policisté žádají i očité svědky, kteří byli přítomni incidentu, aby se ozvali na linku 158," požádala Siřišťová.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz