Domácí

Už žádné koncerty. Oblíbený zpěvák rozesmutnil fandy a řekl, co ho trápí

Už žádné koncerty. Oblíbený zpěvák rozesmutnil fandy a řekl, co ho trápí
Zdroj: Profimedia

Písničkář Vladimír Mišík na sociálních sítích oznámil, že kvůli zdravotním problémům končí s koncertováním. Matador české hudební scény zároveň prozradil, jaký neduh se u něj objevil jako poslední.

S kytarou v ruce a na pódiu už fanoušci Vladimíra Mišíka nejspíš nikdy neuvidí. Že je s koncertováním konec, avizoval zpěvákův manažer už před několika dny. Nyní se na písničkářově facebooku objevilo oficiální vyjádření.

"Vážení přátelé, již delší dobu posmutněle přemýšlím o chvíli, kdy se budu muset pod tlakem svých zdravotních problémů rozhodnout, jak dál. Taková chvíle nastala paradoxně v těchto dnech, kdy se stejně koncertovat nesmí," začíná čtyřiasedmdesátiletý hudebník.

Vzápětí se svěřuje, že i přes zvyšující se dávku léků se snažil v koncertování pokračovat, ale už to zkrátka dál nejde.

Související obsah

"Neradostně přiznávám, že jsem donucen ukončit koncertní činnost. Poslední průšvih je bolestivé onemocnění levé ruky artrózou, a tak s povzdechem ukládám svého akustického Gibsona do futrálu," uzavřel Mišík.

Mišík je nefalšovaným veteránem české hudební scény, v šoubyznysu se pohybuje už od 60. let. Je jedním ze zakladatelů kapely Blue Effect, desítky let vystupuje také s rockovým uskupením  Etc…., které založil.

Mezi jeho nejznámější hity patří Slunečný hrob, Kuře v hodinkách nebo Variace na renesanční téma alias Láska je jako večernice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz