Krimi

Vykradená sesterna covidové JIP: Tento muž chodil po nemocnici

Královéhradecká policie zveřejnila video s neznámým mužem, který chodil po náchodské nemocnici v době, kdy ze sesterny zmizely peníze a doklady. Obětí se staly sestřičky, které slouží na covidové JIP.

Začátkem týdne pohoršila čtenáře TN.cz pohoršil případ z Náchodska, kde zloděj vykradl šatnu sestřiček covidového oddělení. Odnesl si peníze, platební karty a doklady, škoda přesáhla 10 tisíc korun. Více si přečtěte v tomto článku na TN.cz.


Policii se podařilo získat záznam s mužem, který se měl v dané době pohybovat po nemocnici. "Postupně zkoušel všechny kliky místností, až narazil na sesternu, kde chvíli pobyl a pak spěšně z oddělení odešel. Na chodbě se nalezl batoh, který by měl patřit neznámému muži. Kamerový systém totiž zaznamenal, že ho měl muž pouze při sobě na vstupu," popsala policejní mluvčí Iva Kormošová.

Související obsah


Další kamery muže zachytili v momentě, kdy krátce před půl osmou večer nastoupil do vlaku jedoucího na Choceň. "Jelikož se nám do současné doby nepodařilo zjistit totožnost neznámého muže, obracíme se s žádostí o pomoc na veřejnost. Kdo muže pozná, ať zavolá na linku 158, nebo se přímo dostaví na jakoukoliv policejní služebnu," požádala Kormošová. Zloději kvůli krádeži hrozí osm let za mřížemi.

Tento muž se měl pohybovat po nemocnici. Znáte jej?

Zdroj: Policie ČR


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz