DOKLADY I PENÍZE

Neskutečný hyenismus: Někdo vykradl šatnu sester z covidové JIP

Nemocnice obnovují provoz covidových oddělení
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek
Roman Dolejský
Roman Dolejský
30.3. 2021 10:41
Téma:

Odporný případ se stal v náchodské nemocnici. Někdo vykradl šatnu sester, které pracují na covidovém oddělení. Kromě dokladů jim sebral i peníze.

"Je to neskutečný hyenismus. Při výměně denní a noční služby nějaký holomek vykradl sesterny, kde měly všechny sestřičky z covidového ARO a JIPky svoje osobní věci," popsala příbuzná jedné ze sestřiček náchodské nemocnice pro TN.cz.


"Je to jediná místnost, kde se všichni stýkají, kde se mohou najíst a odložit si věci, na chvíli si odpočinout. Tam je někdo přišel cíleně vykrást a sebral jim osobní doklady a peníze," dodala příbuzná.

 


Případem se zabývá policie. "Mohu potvrdit, že včera v podvečerních hodinách došlo v jedné z nemocnic v našem kraji na covidovém oddělení JIP z šatny sester ke krádeži peněženek, platebních karet a osobních dokladů," řekla v úterý policejní mluvčí z Královéhradeckého kraje Iva Kormošová.


Policie nechtěla upřesnit počet okradených sester, uvedla jen, že jich bylo několik. Škoda je vyčíslena na více než deset tisíc korun.
 

TN.cz