Zajímavosti

Šťastlivec z Plzeňska vyhrál na Velký pátek Superjackpot! Vsadil na apríla

Šťastlivec z Plzeňska vyhrál na Velký pátek Superjackpot! Vsadil na apríla
Zdroj: Sazka

Dle pověstí se na Velký pátek mají otevírat ukryté poklady ve skalách. Sázející z Plzeňska zvolil jinou cestu. Pohádkové bohatství mu odkryla nejznámější loterie Sportka. Sázející získal v pátečním losování Superjackpot ve výši 87 218 623 Kč.

Astronomickou částku mu zajistila čísla druhého tahu, konkrétně 13, 19, 25, 31, 33, 42, a také 2 - koncové číslo doplňkové hry Šance, informoval Petr Týbl ze společnosti Sazka.

Nový multimilionář vsadil svou sázenku na apríla, tedy den před losováním. Na tiketu měl ve všech deseti sloupcích náhodný tip. Z celkové sumy musí výherce podle hazardního zákona odvést 15 procent, což v tomto případě činí 13 082 793 Kč.

V roce 2021 hry Sazky vytvořily už 57 milionářů, kteří si rozdělili přes půl miliardy korun.

Související obsah

Sázejícím u loterní společnosti Sazka se v uplynulém roce podařilo získat výhry v celkové hodnotě 8,1 miliardy korun. Nejvyšší částku vyhrál muž z Ústeckého kraje, který si v polovině dubna přijel do Sazky pro více než 192 milionů korun. Superjackpot Sportky padl hned třikrát, celkem pět výherců si získalo přes 50 milionů korun. Milionářem se stalo dohromady 155 sázejících.

Šťastlivec z Česka vyhrál v loterii jackpot. Podívejte se na reportáž z června 2019:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz