Domácí

Vražda na Novojičínsku: Muž měl zaútočit na vlastní matku

Vražda na Novojičínsku: Muž měl zaútočit na vlastní matku
Zdroj: Profimedia

Od soboty vyšetřují kriminalisté násilnou smrt ženy na Novojičínsku. Podezřelého již policie zadržela. Podle místní televize by se mělo jednat o třiasedmdesátiletou ženu, na kterou měl zaútočit její syn mačetou.

Případ se stal v Kuníně na Novojičínsku, podle televize Polar měl osmatřicetiletý muž zřejmě kvůli dlouholetým sporům zaútočit mačetou na vlastní matku.

"Kriminalisté prověřují násilný trestný čin, při kterém dnes došlo k úmrtí ženy v domě na Novojičínsku. V této souvislosti jsme zadrželi jednu osobu," sdělila k případu v sobotu večer mluvčí policie Pavla Jiroušková. 

Související obsah

Jak přesně se vše odehrálo a co bylo motivem činu, nyní prověřuje policie. Obvinění zatím nepadlo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Krátká zpráva

Američané se omluvili za chybný útok v Kábulu, dron zabil sedm dětí

Americké ministerstvo obrany přiznalo, že srpnový útok rakety vypálené z dronu na auto u kábulského letiště byl chybou. Zahynulo při něm deset civilistů včetně sedmi dětí. Žádná z obětí nepatřila k Islámskému státu, který se přihlásil k smrtícímu atentátu u letiště o několik dní dříve, a ve voze nebyly žádné výbušniny. Oficiální verze dosud tvrdila opak.

Píše se na Deník.cz