Zahraničí

Známý rapper je v nemocnici! Život mu visí na vlásku, řekl jeho advokát

Známý americký rapper a herec DMX skončil v nemocnici. Podle jeho advokáta je jeho stav vážný, zřejmě je i napojený na přístrojích.

Padesátiletý Earl Simmons, známý hlavně pod svým uměleckým jménem DMX, dostal minulý týden infarkt a skončil v nemocnici. "Dnes ráno mi volali, že je v nemocnici. Řekli mi, že jeho život visí na vlásku, ať už to znamená, co to znamená," uvedl Simmonsův advokát Murray Richman v neděli pro americký portál abc7.


DMX leží v nemocnici White Plains v New Yorku. Jeho publicista napřed uvedl, že už není napojený na přístrojích, pak ale řekl, že napojený zřejmě pořád je.

Související obsah


Za svůj život byl DMX několikrát nominovaný na cenu Grammy, má i několik platinových desek. Objevil se také na filmovém plátně, po boku Stevena Seagala si zahrál ve filmu Lovec policajtů a s Jetem Li ve filmech Romeo musí zemřít a Od kolébky do hrobu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz