Zahraničí

Kim Kardashianová vstupuje do klubu miliardářů, pomohlo jí spodní prádlo

Kim Kardashianová vstupuje do klubu miliardářů, pomohlo jí spodní prádlo
Zdroj: Profimedia

Americká hvězda reality show Kim Kardashianová se připojila k elitnímu klubu superbohatých. Podle časopisu Forbes její jmění přesáhlo 1 miliardu dolarů díky jejím aktivitám v kosmetickém a oděvním průmyslu, stejně jako příjmům z televize a dalším investicím.

V čele elitního klubu stojí zakladatel Amazonu Jeff Bezos s čistým jměním ve výši 177 miliard dolarů. Mezi další Američany, kteří se do "vybrané" společnosti dostali v uplynulém roce, patří zakladatelka seznamovací aplikace Bumble Whitney Wolfe Herdová (1,3 miliardy dolarů), filmař Tyler Perry (1 miliarda dolarů) a Miriam Adelsonová (38,2 miliardy dolarů), vdova po kasinovém magnátovi Sheldonu Adelsonovi. Celkově seznam miliardářů časopisu Forbes čítá 2755 osobností.

Manžel Kim Kanye West, se kterým se momentálně rozvádí, je již na seznamu s jměním ve výši 1,8 miliardy dolarů, ale její nevlastní sestru Kylie Jennerovou loni v květnu Forbes odstranil. Časopis tvrdil, že její rodina nadhodnotila celkovou hodnotu jejího kosmetického byznysu.

Související obsah

Forbes spočítal, že bohatství 40leté ženy vzrostlo ze 780 milionů dolarů na 1 miliardu v říjnu, zejména díky jejím podílům v kosmetickém průmyslu KKW Beauty a společnosti Skims shapewear. KKW Beauty byla spuštěna v roce 2017 a Skims jen před dvěma lety.

Kim Kardashianová prodala v loňském roce 20 % KKW Beauty kosmetickému gigantu Coty za 200 milionů dolarů. Její nejnovější projekt Skims nabízí spodní prádlo a loungewear v minimalistickém stylu zakladatele a osvědčil se v éře práce z domova.

Celebrita využila své obrovské sledovanosti na sociálních sítích (213 milionů sledujících na Instagramu; 69,7 milionů sledujících na Twitteru) během uzavření kvůli koronaviru k propagaci loungewear Skims.

Kardashianová se poprvé proslavila v roce 2007 jako hvězda televizní reality show o její rodině - Jak držet krok s Kardashianovými, a od té doby zůstává velmi populární. V únoru údajně požádala o rozvod s rapperem Kanyem Westem, se kterým má čtyři děti.

Kim Kardashianová požádala v únoru o rozvod s Kanyem Westem. Podívejte se na záběry, když byli ještě pár:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz