Zajímavosti

Skandál otřásl soutěží krásy. Vítězce strhla předchůdkyně z hlavy korunku

Ohromným skandálem skončila soutěž krásy Mrs. Srí Lanka. Po vyhlášení vítězky, kterou se stala jednatřicetiletá Pushpika De Silvová, jí totiž její předchůdkyně osmadvacetiletá Caroline Jurieová strhla korunku z hlavy. Podle ní se totiž De Silvová nemohla soutěže účastnit, protože je rozvedená.

"Mám takovou žádost. Existuje pravidlo, které vylučuje rozvedené ženy. Korunka tím pádem náleží druhému místu,“ nechala se slyšet Jurieová. Ta následně také korunku dala finalistce, která skončila na druhém místě.


Po tomto incidentu se však organizátoři ženě omluvili a prohlásili De Silvovou za oficiální vítězku soutěže. Přestože nyní žije se svým partnerem skutečně v odloučení, rozvedená není. Neporušuje tak žádná pravidla soutěže. Korunku jí tedy vrátili.


"Žít v odloučení a rozvést se, to jsou úplně jiné věci. Nejsem rozvedená,“ napsala De Silvová poté na sociálních sítích. Žena zároveň přiznala, že po tomto skandálu skončila se zraněním hlavy v nemocnici.

Související obsah


Událost, která se stala v neděli, velmi znepokojila organizátory soutěže. "Jsme hluboce zaraženi a upřímně litujeme chování předchozí držitelky titulu paní Caroline Jurieové,“ citovala CNN organizátory. Bývala Mrs. Srí Lanka se tak musí nynější vítězce omluvit.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz