Krimi

Policisté obvinili muže z vraždy matky. Hrozí mu i výjimečný trest

Kriminalisté obvinili osmatřicetiletého muže z vraždy, která se stala v sobotu na Novojičínsku. Dotyčný tam měl podle policistů zabít vlastní matku. Obviněnému hrozí 15 až 20 let ve vězení nebo i výjimečný trest.

Tragédie se stala v sobotu v Kuníně na Novojičínsku. Tam měl osmatřicetiletý muž podle policistů po hádce opakovaně zaútočit na svou matku. "Žena při útoku utrpěla těžká zranění a na místě zemřela,“ informovala policejní mluvčí Pavla Jiroušková.


Právě dlouholeté spory mezi matkou a synem tak zřejmě vyústily ve smrtelné napadení. Podezřelý měl zaútočit mačetou. Policisté muže po činu zadrželi. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu ho však o víkendu nejprve museli převézt k vyšetření do zdravotnického zařízení.

Související obsah


Poté dotyčného obvinili ze zločinu vraždy. "Obviněnému hrozí trest odnětí svobody na 15 až 20 let nebo výjimečný trest,“ doplnila Jiroušková. Muže chtějí policisté stíhat vazebně.


Sousedé jsou však v naprostém šoku. Podle nich byl muž velmi tichý a nenápadný. Policisté i nadále na případu intenzivně pracují.

Muž měl mačetou zabít vlastní matku. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz