Krimi

V Praze našli kostru člověka. Objevil ji překvapený kolemjdoucí

Pražská kriminálka řeší od čtvrtečního dopoledne nález kostry. Policie zatím neví, o koho se jedná. Kosterní ostatky měl v pražské čtvrti Podbaba objevit náhodný kolemjdoucí.

Kolemjdoucí měl nejdříve poblíž cesty objevit lidskou lebku. Přivolaní policisté následně v místě našli další kosterní ostatky. Kriminalisty nyní čeká nelehký úkol pokusit se zjistit, kdo mrtvý vlastně byl a zda zemřel přirozeným, či násilným způsobem.

"Od čtvrtečního dopoledne vyšetřujeme nález lidské lebky v pražské čtvrti Podbaba. Přivolaní kriminalisté na místě nalezli další kosterní ostatky. Případem se budeme i nadále zabývat," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah


Před nedávnem vyděsily lidské ostatky při běhání ženu na Písecku. Jednalo se celkem o 11 lidských lebek různého stáří a doby úmrtí. Podle informací policie se mělo jednat o pohřebiště.


"Na místě kriminalisté ohledali celkem jedenáct lidských lebek, podle prvotních zjištění jde o ostatky různého stáří a různé doby od úmrtí," informovala na konci března policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Na pražském Zličíně našli mrtvolu v rozkladu. Podívejte se na záběry z místa nálezu:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz