Krimi

V Praze našli kostru člověka. Objevil ji překvapený kolemjdoucí

Pražská kriminálka řeší od čtvrtečního dopoledne nález kostry. Policie zatím neví, o koho se jedná. Kosterní ostatky měl v pražské čtvrti Podbaba objevit náhodný kolemjdoucí.

Kolemjdoucí měl nejdříve poblíž cesty objevit lidskou lebku. Přivolaní policisté následně v místě našli další kosterní ostatky. Kriminalisty nyní čeká nelehký úkol pokusit se zjistit, kdo mrtvý vlastně byl a zda zemřel přirozeným, či násilným způsobem.

"Od čtvrtečního dopoledne vyšetřujeme nález lidské lebky v pražské čtvrti Podbaba. Přivolaní kriminalisté na místě nalezli další kosterní ostatky. Případem se budeme i nadále zabývat," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah


Před nedávnem vyděsily lidské ostatky při běhání ženu na Písecku. Jednalo se celkem o 11 lidských lebek různého stáří a doby úmrtí. Podle informací policie se mělo jednat o pohřebiště.


"Na místě kriminalisté ohledali celkem jedenáct lidských lebek, podle prvotních zjištění jde o ostatky různého stáří a různé doby od úmrtí," informovala na konci března policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Na pražském Zličíně našli mrtvolu v rozkladu. Podívejte se na záběry z místa nálezu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz