Život ve hvězdách

Nová láska v Hollywoodu? Randí spolu prý Adele a Bradley Cooper

Jaro je ve znamení lásky. A jinak tomu není ani v Hollywoodu. Tam se údajně zrodil nový hvězdný pár, který tvoří zpěvačka s božským hlasem a jeden z nejsympatičtějších herců: Adele a Bradley Cooper!

Mluví se o senzaci v Hollywoodu. Nový pár mají tvořit britská zpěvačka Adele (32) a americký herec Bradley Cooper (46). I když se o tom zatím jen šušká, podle australského magazínu New Idea je to hotová věc. Dohromady je prý nedal nikdo jiný než Lady Gaga. Oba jsou totiž její velmi blízcí přátelé.

Lady Gaga a Bradley Cooper… to už tu také jednou bylo. Ve filmu Zrodila se hvězda hráli zamilované scény tak přesvědčivě, že se šeptalo, že ti dva spolu něco mají i mimo kameru. Tehdy šlo o perfektně zvládnuté PR k filmu. Bude tomu tak i tentokrát?

Související obsah

Dost možná, Adele se totiž nikdy netajila tím, že by si ráda zahrála větší roli ve filmu. Ozývají se hlasy, že se na filmu doplněném písničkami Adele už pracuje. Ale skočí diváci podruhé na stejný fígl? Nebo na tom drbu o jejich lásce přeci jenom něco je?

Indicií tomu nahrává hned několik. Oba jsou totiž k mání. Adele byla až do roku 2019 vdaná za podnikatele Simona Koneckiho, se kterým má dítě. Na svém kontě má hezkou řádku hitů a ocenění. Nedávno také ohromila svět svým radikálním zhubnutím, že by v tom měla prsty nová láska?

Související obsah

Stejně jako Adele je také Bradley už dva roky volný. Herec známý z filmů Pařba ve Vegas, Americký sniper nebo Všemocný má s bývalou partnerkou, ruskou modelkou Irinou Shaykovou, ve střídavé péči dceru. Tak pohledný chlap a ještě singl?

Možná je důvodem Bradleyho ostýchavost. I když tento charismatický herec zahrál roli svůdníka ve filmu Zrodila se hvězda velmi dobře, v osobním životě prý takový vůbec není. A jak sám říká, seznamování mu dělá velký problém. Bulvární plátky z celého světa se každopádně nemohou dočkat potvrzení zvěstí o novém páru. 

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

Anna Bábovská, ts, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz