Domácí

Mohutný požár zachvátil byt v Praze. Zranilo se 14 lidí, dva z nich těžce

Asi 14 lidí mezi nimiž bylo i šest dětí se zranilo při nedělním požáru bytu ve třetím patře obytného domu v Praze. Jednoho vážně zraněného člověka museli zdravotníci uvést do umělého spánku. Na místě zasahoval také vrtulník. Hasiči už oheň dostali pod kontrolu.

Plameny zachvátily byt v jednom z pražských domů v Černokostelecké ulici okolo půl šesté odpoledne. "Na místě zasahovaly dvě profesionální a jedna dobrovolná jednotka. Nasadili jsme výškovou techniku a proud vody ve vnitřní části budovy,“ popsal zásah mluvčí hasičů Martin Kavka.


Požár se naštěstí hasičům podařilo brzy dostat pod kontrolu. Zranilo se však 14 lidí, mezi nimiž bylo i šest dětí. "Dva lidé jsou ve vážném stavu. Jednoho z nich záchranáři uvedli do umělého spánku a zajistili dýchací cesty,“ informovali na twitteru pražští záchranáři.

Související obsah


Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranné systému. "U události byl kromě inspektora, lékařské posádky a pěti posádek záchranářů také speciální vůz Atego,“ doplnili záchranáři.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala dopravní nehoda

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala v pátek večer dopravní nehoda dvou osobáků. Komunikace je na 70. km uzavřena.

Píše se na Deník.cz