Krimi

Muž vyběhl na ženu s obuškem v ruce, ta ho pohotově srazila autem

Plzeňská kriminálka řeší případ úmyslného sražení autem. Řidička najela do muže poté, co jí při výjezdu z parkoviště zablokovalo cestu jiné osobní auto, z kterého vyskočili dva muži ozbrojení obuškem a pistolí a vrhli se k jejímu vozu.

Incident se stal v sobotu večer na parkovišti u plzeňského obchodního centra Luna. Žena vyjížděla z parkoviště, když jí cestu zablokoval osobák. Z toho vyskočili dva muži vyzbrojení teleskopickým obuškem a pistolí.

"Žena měla z jednání mužů velký strach, takže z místa ujela po chodníku i za cenu sražení prvního útočníka svým vozem. V okamžiku, kdy ujížděla, druhý útočník za vozidlem ještě vystřelil," píše web Krimi-Plzeň, který na případ upozornil. Podle informací webu jeden z útočníků má být bývalý přítel řidičky.

Související obsah

Když se žena dostala do bezpečí, zavolala policii. Podle webu to nebylo poprvé, co ženu její expřítel napadl, policie už předchozí útoky na jejího nového přítele či na její auto vyšetřuje.

Poslední případ si převzala plzeňská kriminálka, která ve věci zahájila úkony trestního řízení.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

Dva útočníci měli začátkem února napadnout muže v Lounech, skončil s vážným zraněním v nemocnici. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz