Zahraničí

TV Nova mimořádně zařazuje přímý přenos pohřbu Prince Philipa!

TV Nova mimořádně zařazuje přímý přenos pohřbu Prince Philipa!
Zdroj: The Royal Family

V sobotu 17. dubna se uskuteční pohřeb Jeho královské Výsosti Prince Philipa, vévody z Edinburghu. Televize Nova tak od 15:20 zařazuje do vysílání přímý přenos této smuteční události, která proběhne na hradě Windsor.

Kvůli pohřbu britského prince Philipa mění TV Nova program. Okázalý ceremoniál bude vysílat v přímém přenosu. Diváky ze studia TV Nova provede Lucie Borhyová a Rey Koranteng společně s významnými hosty.Prince Philip zemřel v pátek 9. dubna ve věku 99 let na hradě Windsor. V britských dějinách nikdo nestrávil po boku úřadujícího panovníka tolik let. S Alžbětou byli svoji 73 let, z toho 65 let coby královna a princ.

Související obsahPřímý přenos z této smuteční události začíná v sobotu od 15:20 na TV Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz