Zahraničí

TV Nova mimořádně zařazuje přímý přenos pohřbu Prince Philipa!

TV Nova mimořádně zařazuje přímý přenos pohřbu Prince Philipa!
Zdroj: The Royal Family

V sobotu 17. dubna se uskuteční pohřeb Jeho královské Výsosti Prince Philipa, vévody z Edinburghu. Televize Nova tak od 15:20 zařazuje do vysílání přímý přenos této smuteční události, která proběhne na hradě Windsor.

Kvůli pohřbu britského prince Philipa mění TV Nova program. Okázalý ceremoniál bude vysílat v přímém přenosu. Diváky ze studia TV Nova provede Lucie Borhyová a Rey Koranteng společně s významnými hosty.Prince Philip zemřel v pátek 9. dubna ve věku 99 let na hradě Windsor. V britských dějinách nikdo nestrávil po boku úřadujícího panovníka tolik let. S Alžbětou byli svoji 73 let, z toho 65 let coby královna a princ.

Související obsahPřímý přenos z této smuteční události začíná v sobotu od 15:20 na TV Nova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz